21 czerwca 2022 koniec roku szkolnego za pasem a w Przedszkolu Wojtuś robota wre. Słońce i piękna pogoda przypomina nam, jak ważną częścią każdego dnia dla dzieci jest zabawa na świeżym powietrzu. Dwa powiedzenia przychodzą nam na myśl: „dzieci są szczęśliwe albo czyste” lub „nie ma złej pogody, jest złe ubranie”. Plan zagospodarowania terenu przyległego do naszego Przedszkola już jest, zamówiony nowiutki plac zabaw, ze wszystkimi atestami przyjedzie niebawem. Dodatkowo powstaną ścieżki edukacyjne, kuchnia błotna, warzywniak a wszystko to, by pokazać małym odkrywcom piękno otaczającego świata ale również jak aktywnie ruchowo spędzać czas na podwórku. Ta wspaniała przestrzeń już niedługo będzie zagospodarowana również na spotkania z całymi rodzinami z Wojtusia. Zaskoczymy Was mile we wrześniu. Zapraszamy rodziców i dzieci do Wojtusia.

Rekrutacja trwa!

Przypominamy, że dzieci realizujące obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego w naszym Przedszkolu, czyli tzw. „zerówkę”, będą miały preferencyjne warunki przy rekrutacji do szkół katolickich w Szczecinie.


link do filmu o zagospodarowaniu placu zabaw